YouRway
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Okami's art

4 participanți

YouRway :: Fan zone :: GFX

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Okami's art - Pagina 2 Empty Re: Okami's art

Mesaj  Destructive candy Joi Dec 30, 2010 3:48 pm

yuy<33
sekai :X
sa ne pui poze si cu king2,da?
la prima imi place culoarea si ca este mai intensa pe margini dar puteai sa pui o rama mai speciala
a doua este super efectul dar....nu face caracterul sa iasa in evidenta, chiar este mai sters plus ca lucea si armura....puteai sa dai mai mult sharpen
si a treia este potrivita.. dar din nou puteai sa pui o rama.. btw, nu este ceva chiar atat de grav deci pot spune ca imi plac.
asteptam si cu king2! Okami's art - Pagina 2 115560
Destructive candy
Destructive candy
Forumist

Mesaje : 221
Data de inscriere : 16/11/2010

https://yourway.forumgratuit.ro

Sus In jos

Okami's art - Pagina 2 Empty Re: Okami's art

Mesaj  *Kagami[~.~'] Vin Dec 31, 2010 9:56 am

yuhuhuu Okami's art - Pagina 2 542375
caracterul tau si al meu, dar muncit in proortie de 99.9% de tine Okami's art - Pagina 2 59468
ce sa mai comentez ca eram langa tine cand faceai sigurile Okami's art - Pagina 2 689410
sunt foarte reusite, mai ales a 2a imi place foarte mult, daca nu puneai "<3" pe ea mi-ar fi placut mai mult, si efectul dat este super, face sa nu fie important doar ce se vede in poza, cat poza in sine Okami's art - Pagina 2 828115
mai asteptam, surika Okami's art - Pagina 2 157123
*Kagami[~.~']
*Kagami[~.~']
Junior

Parere despre forum : somehow..nice:D
Mesaje : 37
Data de inscriere : 18/11/2010
Varsta : 113
Localizare : Hell

Sus In jos

Okami's art - Pagina 2 Empty Re: Okami's art

Mesaj  *Kagami[~.~'] Vin Dec 31, 2010 12:02 pm

Huhuhu ^^
am revenit cu Aki in king2 Okami's art - Pagina 2 57666 ^^' Okami's art - Pagina 2 686166
Okami's art - Pagina 2 Catszz

Okami's art - Pagina 2 686166 Okami's art - Pagina 2 686166

Okami's art - Pagina 2 5866208

Ce ziceti ?^^" Okami's art - Pagina 2 57666
*Kagami[~.~']
*Kagami[~.~']
Junior

Parere despre forum : somehow..nice:D
Mesaje : 37
Data de inscriere : 18/11/2010
Varsta : 113
Localizare : Hell

Sus In jos

Okami's art - Pagina 2 Empty Re: Okami's art

Mesaj  KiTa Vin Dec 31, 2010 12:14 pm

ooo da:X aki in king2 ,eu am vazut-pe viu:>:)) hmm prima chiar imi place pentru ca este ca si cum ar fi desenata de un manga artist:)) si parca ar fi "cartonata" si la a dpua nu prea merge rama -.-'

cele din primul post :

1. pai, asa cum a zis si shihaki trebuia sa scoti caracterul in evidenta, pentru ca tu ai dat colorize si nu se mai distinge nuanta armurii de background

2. asta chiar imi place:X ai luminat caracterul, si ai pus acel efect ca sa atraga orivirea spre armura. bravo.
3. mi se pare cea mai reusita pentru ca ai facut mai sters peisajul si ai lasat culorile+ efectul ala chiar se potriveste, si imi place cum ai scris, adica cu ce litere ( waide exprimarea mea -.-') pentru ca par sterse din cauza efectului de ploaie.

cam atat am avut de spus, si, btw te pricepi la sigur cu shami:)) mai asteptam gfx-uri, zbai>Okami's art - Pagina 2 57666<
KiTa
KiTa
Forumist

Parere despre forum : kawaii <3
Mesaje : 135
Data de inscriere : 18/11/2010
Varsta : 25
Localizare : On the moon b-)

https://yourway.forumgratuit.ro/forum

Sus In jos

Okami's art - Pagina 2 Empty Re: Okami's art

Mesaj  Okami Vin Dec 31, 2010 12:26 pm

Opa am postat din greseala seturile cu king2 de pe contul lui sormea Kagami, oriqm seturi sunt by me ^^" doar k am uitat sa ma deconectez de la ea si nu imi apare butonul sa sterg msj. deci ramane asa, sper k toata lumea a inteles. ^^
Okami
Okami
Junior

Parere despre forum : coool <3
Mesaje : 42
Data de inscriere : 11/12/2010

Sus In jos

Okami's art - Pagina 2 Empty Re: Okami's art

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


YouRway :: Fan zone :: GFX

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum