YouRway
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Kita's boring life

3 participanți

In jos

Kita's boring life Empty Kita's boring life

Mesaj  KiTa Mier Dec 08, 2010 6:09 pm

yehaaa.. another boring day..

trezire.. cum pot sa nu'mi amintesc? ca doar m'am trezit la 7.50... pentru ca am uitat sa pun telu' sa sune.. deci imbracare repede.. facut caramida si alergat ca nebuna pe strada izbindu'ma de poarta de la shcoala... noroc ca am avut engleza prima ora iar profa este mama uneia dintre colege cu care sunt buna prietena , so n'a zis nimic.. next : mate :-&... rly? am si uitat de ce s'a inventat chestia asta care se numeste materie.. ah da! ca sa ne streseze pe noi profu' cand nu are ce face ..care azi a venit in pantaloni de training:)) ( crek s'a certat cu nevast'sa=)) ) si a inceput sa urle la noi ca idiotu'..la franca am invatsat cantece la care am cantat ca speriata de bombe, ptk toti cantau foarte sus si eu nu puteam:)) ..ultima ora recapitulare pt teza la romana x.x ajuns acasa si ascultat muzica ca sa mi se oxigeneze creieru' Kita's boring life 59468 jucat handball cu telefonu' ...si stat la calccc (:| that's my boring day .. kuss all Kita's boring life 629465
KiTa
KiTa
Forumist

Parere despre forum : kawaii <3
Mesaje : 135
Data de inscriere : 18/11/2010
Varsta : 25
Localizare : On the moon b-)

https://yourway.forumgratuit.ro/forum

Sus In jos

Kita's boring life Empty Re: Kita's boring life

Mesaj  Zaki Mier Dec 08, 2010 8:37 pm

haha xD nici eu nu suport matematica x_X" nici nu fac de fapt :]]
Zaki
Zaki
Forumist

Mesaje : 102
Data de inscriere : 26/11/2010

Sus In jos

Kita's boring life Empty Re: Kita's boring life

Mesaj  Destructive candy Mier Dec 08, 2010 8:51 pm

off.. Kita's boring life 59468 stai linistita Kiti ca nu e plictisitoare^^.. cand ziceai ca dai tezele? :)) eu azi am dat la mate si spre surprinderea mea a fost chiar usor Kita's boring life 843497 ..cel putin mie mi s-a parut asa Kita's boring life 59468 .. in fine astept sa vad ce ai mai facut si sa vina weekendul poate iesim Kita's boring life 714727
Destructive candy
Destructive candy
Forumist

Mesaje : 221
Data de inscriere : 16/11/2010

https://yourway.forumgratuit.ro

Sus In jos

Kita's boring life Empty Re: Kita's boring life

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum