YouRway
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Candies and lollipops~~

2 participanți

In jos

Candies and lollipops~~ Empty Candies and lollipops~~

Mesaj  Sawa Vin Dec 03, 2010 1:42 pm

Decembrie,3.

Se pare că am început luna cadourilor destul de bine. Mă rog, cât de cât.
Astăzi a fost o zi plictisitoare! Am avut ore de la 8 şi eu visam foarte frumos, cred. Că de amintit nu-mi prea amintesc nimic. Anyway am stat vreo 5 ore la liceu şi m-am plictisit, am ascultat muzică şi era un moment dat în care eram cam hyper. o.O E ceva şi asta. Acum stau acasă şi mă tratez cică. Trebuie să scap de răceala asta cât mai repede că deja este enervantă.
Sawa
Sawa
Junior
Junior

Mesaje : 63
Data de inscriere : 20/11/2010

Sus In jos

Candies and lollipops~~ Empty Re: Candies and lollipops~~

Mesaj  Sawa Mar Dec 07, 2010 9:16 pm



Decembrie, 7.


Uhh astăzi a fost o zi nasoală! >< Abea m-am trezit de dimineaţă şi toată ziua am stat adormită. Şi în plus am stat şi la sport şi nu era profa noastră. Mă enerva tipa cealaltă.Cică data trecută vroia să ne pună absenţe da' s-a răzgândit..şi la tic azi mă enerva profa. Iar a stat o oră să explice o prostie. Putea asculta toată clasa în timpul ăla. Şi când am ieşit de la sport picioarele parcă erau de gelatină..în staţie ne-a mai servit cineva cu bobo de cioco şi coniac! Colega făcea nişte mutre de tot râsul :] cred că ăsta a fost singurul lucru bun pe ziua de azi.
Argh mâine am teză la română. Sper să ştiu, adică bat câmpii cum face orice alt coleg :-j măcar iau ceva ceva acolo şi mie una îmi ajunge.
Sawa
Sawa
Junior
Junior

Mesaje : 63
Data de inscriere : 20/11/2010

Sus In jos

Candies and lollipops~~ Empty Re: Candies and lollipops~~

Mesaj  Zaki Mier Dec 08, 2010 8:40 pm

yummmy ciocoo <3

Bafta la teza ^^ si eu am vineri la romana -_-' that's gonna be sux
Zaki
Zaki
Forumist

Mesaje : 102
Data de inscriere : 26/11/2010

Sus In jos

Candies and lollipops~~ Empty Re: Candies and lollipops~~

Mesaj  Sawa Mier Dec 08, 2010 9:41 pm

Mersi şi ţie la fel <33

Decembrie,8.

Grr azi a fost o zi..uhm nici nu ştiu cum să-i zic. Faină!
Păi cam toată ziua cică am repetat pentru română dacă se poate numi aşa, la religie am avut un moment de nebunie [în sensul bun]. Am găsit scris pe tablă ”カタカナ” şi am observat chestia asta abea după ce profa a intrat în clasă şi am făcut rugăciunea. A fost gen O.O"" şi tresărit calumea dacă se poate spune aşa, chiar m-a întrebat ce am *laugh*
Cred că toată ora m-am holbat la tabla aia şi tot îi făceam semne unei colege să vadă , dah eram cam în extaz şi a fost şi un motiv pentru care să o sâcâi, ce-i drept! *laugh* Anyway a fost cam o minune şi chiar aş vrea să aflu cine mai e interesat de japoneză în liceu!
Aşa la orele de română am dat o ditamai teza, cică a fost ca simulările pentru bac...să ştim la ce să ne aşteptăm, bine că a dat drama! Oricum a fost destul de grea şi începuse să mă cam doară capul~ da' cert e că am mai scăpat de una. Am aberat frumos <33 sper să iau o notă mare x3 ; şi la istorie am vorbit de tabere şi excursii. Dah, nu aveam ce face şi aveam chef de plimbări, da' când nu avem noi? Aşa şi acasă ce-am făcut? mai nimic, direct pe mess şi am deschis oleacă caietul de engleză da' nu prea am avut ce repeta...sunt chestii ştiute cu articole şi alte chestiuţe xDD
Pe scurt aşa ziua de azi a fost destul de calumea, cam caldă da' nu mai contează. M-am distrat.
Sawa
Sawa
Junior
Junior

Mesaje : 63
Data de inscriere : 20/11/2010

Sus In jos

Candies and lollipops~~ Empty Re: Candies and lollipops~~

Mesaj  Sawa Sam Dec 25, 2010 11:17 pm

Decembrie, 25

Ehe a venit Crăciunul. Ziua cea mare pe care eu cică o aşteptam. Se pare că [,] chestia cu aşteptatea acestei zile cu nerăbdare a fost doar o nebunie de moment. Nu mai simt spiritul Crăciunului..mai deloc. Pfff, nici sărbătoarea asta nu mai e ce-a fost o dată.
Practic ziua de azi a fost una obişnuită. Parcă nu a fost nimic special -__- niciun moş care să mă enerveze nici un prieten care să mă sâcâie cum făcea odată. Şi colac peste pupăză nu pot sta liniştită ştiind că în câteva ore Gazetto va concerta la Tokyo Dome. Nu pot scăpa de gândul ăsta şi e naşpa..rău de tot. Mai că mă apucă plânsul că nu mă duc acolo şi mă mai amăgesc singură :| sunt baka! ><"
Geez cred că deja sunt prea..into VK..nu că nu mi-ar conveni da' măcar muzica mă face să mă simt mai bine indiferent de situaţia în care mă aflu. Dar totuşi...mă oftic că nu sunt acolo, probabil aş fi în Rai dacă i-aş vedea live şi să-i aud mai de aproape. Probabil ar fi cel mai bun lucru care mi s-ar fi întâmplat (ノ≧∀≦)ノ☆
Sawa
Sawa
Junior
Junior

Mesaje : 63
Data de inscriere : 20/11/2010

Sus In jos

Candies and lollipops~~ Empty Re: Candies and lollipops~~

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum