YouRway
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


By Sabii

In jos

By Sabii  Empty By Sabii

Mesaj  Destructive candy Sam Ian 29, 2011 12:26 am

Mdeci am descoperit..defapt nu e o noutate.. ca prietena mea, Sabii are talent la scris chestii.I-am recomandat sa faca niste ficuri dar oricum o sa postez niste oneshoturi de-ale ei pentru ca nu vrea sa isi faca cont pe forum.. nu prea o pasioneaza
[mare parte sunt inspirate din realitate]
**
„Vin cat de repede pot!” .. Intra in casa.. inchide grabit usa. Ajunge in camera si se aseaza rasufland greu. Ma uitam la el pentru a mia oara... si mereu mi se parea la fel de frumos. Luminile s-au stins.. doar o raza a luni lumina vag camera. Corpul sau rece s-a izbit de trupul meu infierbantat. Mana sa care trecea peste fiecare forma a mea era ca apa unui ocean incercand sa stinga lava vulcanului. Stateam cu capul pe pieptul sau si imi simtea inima batand cu putere – nu e era pentru prima oara cand se intampla asta, de fiecare data cand il
vedeam, inima mea o lua razna. Ma chinuiam sa-i vad ochii, dar intunericul nu m-a lasat. Mi-a zambit strengaresc, iar apoi mi-a atins buzele cu ale sale. Presiunea din acel moment putea face ravagii.

„ De ce ai mai venit?” Pentru ca vroiam sa te vad! ” Doar atat?” Da ..” Nu cred.” S-a asezat dinou langa mine. A inceput sa-mi dea parul pe un singur umar.. iar pe cel liber sa ma sarute. Nu mai simtisem senzatia aceea de mult timp. Adulmeca parfumul meu dulce .. dandu-mi de inteles -ca de fiecare data- ca ii place. Timpul ne presa .. eu trebuia sa plec. Nu ne mai vazusem de mult. Confuz, nu ma lasa sa plec.. m-ar fi tinut aproape si nu mi-ar mai fi dat drumul. Dar trebuia.. acele saptamani in care disparusem din viata sa l-au dat peste cap. Incet, mi-a strapuns buzele cu ale sale, urmand sa ne vedem a doua seara.. surprinzandu-ma dinou.
Si plecai .. ramaneau doar pasi.. si urma parfumului ..

**

Destructive candy
Destructive candy
Forumist

Mesaje : 221
Data de inscriere : 16/11/2010

https://yourway.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum